TM Toys Build a BOT Królik. Poznajcie TM Toys Build a BOT Królik (BAB164487), to nie jest zwykły królik, ale elektroniczny bot, który Twoje dziecko może samodzielnie złożyć i ozdobić. Króliki jak wiadomo, kochają chrupać marchewkę, jeśli podacie mu ją do pyszczka, przekonacie się, że ma ona ożywczą moc — Wasz różowy zwierzak zacznie podskakiwać.
Mały inżynier w Twoim domu. TM Toys Build a BOT można łatwo złożyć i rozłożyć. Dodatkowo części składające się na królika można mieszać z innymi zestawami elektronicznych botów od TM Toys: pomarańczowym liskiem i niebieskim dinozaurem. Rozbudź w swoim dziecku zamiłowanie do inżynierii, wręczając mu jeden z zestawów do budowy robotów — zwierzątek. Rozwijająca zabawka dla Twojego dziecka. Z tą zabawką rozwiniesz u swojej pociechy nie tylko zamiłowanie do konstruowania, ale także kreatywność, zdolności logicznego myślenia i rozwiązywania problemów. Będzie to doskonały trening zdolności manualnych i zabawa, która rozwija wyobraźnię przestrzenną. Zawartość zestawu. W pudełku z TM Toys Build a BOT Królik (BAB164487) jest ponad 20 części, z których należy zbudować bota oraz aktywująca go marchewka. Znajdziecie tam także instrukcję, certyfikat konstruktora oraz naklejki, dzięki którym Twoja pociecha ozdobi swojego robota i sprawi, że będzie on jedyny w swoim rodzaju.
Wybierz zabawki odpowiednie dla dzieckaPlastelina, ciastolina i sprytna plastelina. Czym się różnią? Lepienie i modelowanie to jedne z ulubionych zabaw przedszkolaków. Formowanie zwierząt, postaci ludzkich, drzew, kwiatów i budynków jest w pewnym wieku dla dziecka niemalże codziennością. Na rynku dostępnych jest wiele produktów umożliwiających takie zabawy. Warto porównać, czym różnią się od siebie ciastolina, plastelina i sprytna plastelina. Którą wybrać? Zabawy plastyczne, takie jak lepienie, modelowanie i formowanie, to doskonały trening dla małych rączek oraz wstęp do nauki pisania i rysowania, ale nie tylko. Kontakt z lepkim, miękkim materiałem pobudza czucie, pozwala obyć się z gładką, choć śliską i dającą się formować powierzchnią plasteliny. Dzięki temu zajęcia z integracji sensorycznej możemy wykonać w domu. |
|
|
|